معرفی اجمالی

شرکت مهراز سازان سبز در سال ۱۳۸۶ هجری شمسی با شماره ثبت ۳۰۷۶۹۳ تاسیس گردید. حوزه‏ های اصلی فعالیت شرکت مساکو شامل بازرگانی، سرمایه گذاری و تامین مالی، فناوریهای پیشرفته و خدمات می‏باشد.

تنوعی از داد و ستدهای تجاری شامل خودرو و قطعات مربوطه، تجهیزات و مصالح ساختمانی (سیمان، سنگ و سرامیک، درب ضد سرقت و …)، آهن آلات، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی بخشی از فعالیت‏های شرکت مساکو در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی می‏باشد.

پروژه مرکز تجاری خاورمیانه در آلمان، تامین و تولید خودروی شاسی بلند، تامین و تولید تاکسی برقی برای کلانشهرها، طراحی و اجرای دهکده سلامت در ایران برخی از مهمترین پروژه های شرکت مساکو در حوزه سرمایه‏گذاری و تامین مالی می‏باشد.

در زمینه فناوریهای پیشرفته می‏توان به فناوری‏های بیورزونانس، تامین آب از منابع نامتعارف، روش‏های نوین تصفیه آب، نانو و شیمی پیشرفته، طراحی و تولید شیرآلات صنعتی خاص و طراحی و تولید بردهای کنترلی اشاره نمود که توسط زیرمجموعه های مختلف شرکت مهرازسازان سبز در حال تحقیق و توسعه می‏باشند.

از جمله خدمات قابل ارایه توسط شرکت مساکو می‏توان به خدمات بازرگانی، مدیریت پروژه، خدمات فنی و مهندسی، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل و خدمات اورژانسی دندانپزشکی در منزل اشاره نمود.

 

رزومه شرکت مهراز سازان سبز

 

شرکت مهراز سازان سبز در سال 1386 هجری شمسی با شماره ثبت 307693 تاسیس گردید. حوزه‏های اصلی فعالیت شرکت مساکو شامل بازرگانی، سرمایه‌گذاری و تامین مالی و فناوری‌های پیشرفته می‏باشد.

تنوعی از داد و ستدهای تجاری شامل ماشین آلات و تجهیزات صنعتی (انواع دستگاه‏های بسته‏بندی، تجهیزات لبنی، خط تولید ماسک‏های بهداشتی، تجهیزات کشاورزی)، تجهیزات و منسوجات پزشکی (ماسک‌های جراحی، تخت‌های بیمارستانی، تجهیزات ارتوپدی، تست‌های تشخیص سریع آنتی ژن و آنتی بادی کرونا)، خودرو و قطعات مربوطه، تجهیزات و مصالح ساختمانی (سیمان، سنگ و سرامیک، درب ضد سرقت) و آهن آلات بخشی از فعالیت‏های شرکت مساکو در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی می‏باشد.

پروژه مرکز تجاری خاورمیانه در آلمان، تامین و تولید خودروی با کیفیت سواری و شاسی بلند، طراحی و اجرای دهکده سلامت در ایران برخی از مهمترین پروژه‌های شرکت مساکو در حوزه سرمایه‏گذاری و تامین مالی می‏باشد.

در زمینه فناوری‌های پیشرفته می‏توان به فناوری‏های بیورزونانس، تامین آب از منابع نامتعارف، روش‏های نوین تصفیه آب، نانو و شیمی پیشرفته، طراحی و تولید شیرآلات صنعتی خاص و طراحی و تولید بردهای کنترلی اشاره نمود که توسط زیرمجموعه‌های مختلف شرکت مهرازسازان سبز در حال تحقیق و توسعه می‏باشند.