تجهیزات و مصالح ساختمانی

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت:

امکان تأمین انواع درب‌های ضد سرقت با استحکام بالا توسط شرکت مساکو وجود دارد. طراحی و تولید درب‌های مذکور مطابق با الزامات مشتری از نظر طرح، رنگ، جنس و اندازه و سطح ایمنی می‌باشد.

 

سیم و کابل

سیم و کابل:

انواع سیم و کابل‏های برق و مخابراتی جهت پاسخ‏گویی به نیازهای صنعتی و پروژه‏های عمرانی توسط شرکت مساکو قابل تأمین می‏باشد. محصولات مذکور مطابق با استانداردهای ملی و بین‏المللی تولید شده و با قیمت‏های رقابتی ارائه می‏گردند.

دانلود کاتالوگ
سنگ و سرامیک

کشور ایران دارای معادن متنوع و کارخانجات فرآوری سنگ در کیفیت‏های بالا می‏باشد. همچنین برخی از شرکت‏های بزرگ داخلی، به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن، تولید کننده انواع سرامیک‏های کف، نمای داخلی و نمای خارجی و همچنین سرامیک‌های اسلب ( سرامیک با عرض 5/1 تا 2 متر و طول 5/2 تا 3 متر)،  مطابق با استانداردهای بین‏المللی می‏باشند. همکاری نزدیک با شرکت‏های مذکور، امکان رقابت در بازارهای داخلی و خارجی سنگ و سرامیک را برای شرکت مساکو فراهم ساخته است.

دانلود کاتالوگ

سیمان و کلینکر
کوارتز
چوب ترمو

چوب ترمو (Thermowood)، چوب‌ طبیعی فرآوری شده توسط مکانیزم‌های حرارتی پیشرفته است. مقاومت بالای این نوع چوب در برابر شکنندگی، پوسیدگی و خوردگی، نور خورشید و حرارت، آن را به محصولی عالی به منظور استفاده در نمای ساختمان و سازه‌های بیرونی تبدیل کرده است.

از بین رفتن صمغ و رطوبت چوب و هم چنین  نابودی قارچ‌های چوب‌خوار از دیگر مزایای چوب‌ ترمو می‌باشد.